Casting do nowego filmu!

Specjaliści do spraw Zarządzania Talentami – KAMED STUDIO – zapraszają wszystkich zainteresowanych na castingi do nowej historycznej produkcji fabularnej!

Zdjęcia do filmu będą realizowane od stycznia do marca 2023 r. w naszym parku etnograficznym.

Organizatorzy castingu zachęcają do współpracy razem z producentem – firmą Akson Studio – realizatorem takich filmów jak „MIASTO 44” i „Katyń” oraz seriali „Szadź”, „Wojenne dziewczyny” czy „Czas honoru”. Poszukiwane są osoby w każdym wieku, o naturalnym wyglądzie. Będzie to wspólna podróż w czasie i niepowtarzalna okazja do wcielenia się w postacie sprzed wielu pokoleń.

Castingi stacjonarne odbędą się:

26 listopada 2022 r. (sobota)
Studio PGF w Rzeszowie
ul. Boya-Żeleńskiego 25
godz. 10:00-18:00

27 listopada 2022 r. (niedziela)
Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej
ul. Obrońców Pokoju 66
godz. 10:00-18:00

My również dołączamy się do tego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla mieszkańców regionu udział w  tej produkcji będzie taką samą przyjemnością, jak to było w ostatnich latach, kiedy w skansenie kręcono zdjęcia do filmów „KOS” Pawła Maślony czy „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego. Powodzenia i do zobaczenia na planie zdjęciowym!

Fot. Karolina Migurska