Świąteczne fotoszaleństwo

Fragment fotografii Karoliny Migurskiej. Dziewczynka karmiąca kozę.

Warto złapać nadchodzącą wiosnę za rąbek zielonej sukienki. Złapać, utrwalić ten moment i zabrać go na zawsze ze sobą.

Przez cały weekend (8-9 kwietnia) zapraszamy na minisesję fotograficzną w niezwykłym miejscu – w parku etnograficznym w Kolbuszowej i w niecodziennym – świątecznym – towarzystwie. Za aparat chwyci zaprzyjaźniona już z kolbuszowskim skansenem fotografka Karolina Migurska, a na plan (w piękny plener i do klimatycznych wnętrz) zaprosi kurczaczki i owieczki. W ich towarzystwie będzie można zrobić sobie fotografie w wielkanocnej odsłonie.

Oferujemy: 1-2 stylizacje, 10 zdjęć w formie odbitek 15 x 21 cm (i zgranych na płytę CD w pełniej rozdzielczości i poddanych starannej obróbce), możliwość dokupienia większej liczby odbitek i zdjęcia na drewnie w promocyjnej cenie, czas sesji: 1-1,5 godziny. Liczba miejsc ograniczona.

Grafika promująca wielkanocną minisesję fotograficzną w parku etnograficznym w Kolbuszowej