Praca w skansenie

Poszukujemy specjalisty ds. obsługi zwiedzających. Oferujemy ciekawą pracę w prestiżowej instytucji kultury. Dołącz do naszego zespołu!

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi zwiedzających

Miejsce pracy: Park Etnograficzny Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, ul. Wolska 36, 36-100 Kolbuszowa

Zakres współpracy:
• profesjonalna obsługa zwiedzających w zakresie sprzedaży usług świadczonych przez Muzeum (m.in. oprowadzanie, organizacja ruchu turystycznego, sprzedaż pamiątek)
• współpraca w tworzeniu oferty Muzeum oraz organizacji wydarzeń muzealnych
• współpraca w działaniach marketingowych i promocyjnych Muzeum
• obsługa e-sklepu
• współpraca z kontrahentami w zakresie sprzedaży pamiątek, przyjmowanie towarów
• dbałość o estetykę ekspozycji oferty handlowej
• monitorowanie i analiza potrzeb zwiedzających i klientów oraz analiza wyników sprzedaży
• obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Informacja o miejscu pracy na danym stanowisku:
Praca w budynku recepcji i poza nim. Bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie min. średnie
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
• kultura osobista na wysokim poziomie
• rzetelność, otwartość w kontaktach międzyludzkich, samodzielność w działaniu, zdolności organizacyjne
• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
• niekaralność

Wymagania dodatkowe:
• zainteresowanie kulturą regionalną
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: turystyka, kulturoznawstwo, nauki społeczne, handel, ekonomia, administracja
• znajomość innych języków obcych
• doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
• znajomość programu sprzedażowego
• ukończone kursy i szkolenia w zakresie obsługi klienta

Oferujemy:
• umowę o pracę – pełny etat
• pracę w prestiżowej instytucji kultury

Dwa etapy:
I – przesłanie listu motywacyjnego oraz CV (wraz z kserokopiami dokumentów potwierdzającymi wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, kserokopiami świadectw pracy oraz innymi dokumentami potwierdzającymi posiadane kwalifikacje i umiejętności, a także oświadczeniem o posiadaniu zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo skarbowe)
II – rozmowa kwalifikacyjna

CV oraz list motywacyjny należy złożyć w terminie do 21 marca 2018 r.:
1. osobiście w sekretariacie Muzeum przy ul. Kościuszki 6 w Kolbuszowej (czynny pn.-pt. w godzinach 7.30 – 15.30)
2. korespondencyjnie na adres: Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, ul. Kościuszki 6, 36-100 Kolbuszowa; z adnotacją na kopercie „Dotyczy naboru pracownika”.
Przy zgłoszeniu należy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (Ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.).

Informacje dodatkowe
Muzeum zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacji udziela Katarzyna Dypa – kierownik Działu Upowszechniania i Promocji – tel. 17 227 12 96, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .