Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca

Mamy, ich słodkie maluchy, przestrzeń skansenu i lasowiackie motywy w piękny sposób ujęła na zdjęciach Karolina Migurska.

W ramach kampanii „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca” uchwyciła ten wyjątkowy moment bliskości mamy i dziecka podczas karmienia naturalnego.

Sesja odbyła się 11 grudnia w skansenie w Kolbuszowej. Wykonane zdjęcia są częścią projektu, którego celem jest pokazanie w skali ogólnopolskiej, że karmienie piersią jest czymś bardzo naturalnym. Pomysł pochodzi od Fundacji „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”, której działania promują karmienie piersią i wspierają karmiące mamy.

Muzeum Kultury Ludowej przyłączyło się do kampanii jako miejsce otwarte dla karmiących mam, udostępniając miejsce i stroje fotografce Karolinie Migurskiej. Blisko natury usytuowana jest przestrzeń skansenu, a jego wnętrza swoją oryginalnością uzupełniły kadry.

Mimo zimowej aury plan zdjęciowy wyglądał bajkowo, a dzięki kocykom nikt nie zmarzł. Zdjęcia są przepiękne, a Karolina uchwyciła wiele wyjątkowych momentów. To pamiątka, która całe życie będzie wzbudzać wiele miłych emocji.

Efekty zobaczcie i oceńcie zresztą sami.

01kraina2016.jpg
02kraina2016.jpg