"Kultura wsi. Moja kultura" - edycja druga

W roku szkolnym 2017/2018 organizujemy drugą edycję konkursu „Kultura wsi. Moja kultura”. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych! Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Znów chcemy dowiedzieć się, co dla młodych mieszkańców województwa podkarpackiego jest ważne w kulturze wsi i małych miasteczek. Pragniemy popatrzeć na świat ich oczami, poznać ludzi i miejsca w ich najbliższym otoczeniu.

W konkursie mogą wziąć udział indywidualni uczniowie lub zespoły składające się maksymalnie z trzech osób z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ich zadaniem jest przygotowanie prezentacji multimedialnej, reportażu radiowego, eseju, cyklu zdjęć lub filmu dokumentalnego. Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

By zapoznać się z takimi szczegółami, jak tematyka prac, termin ich nadsyłania, regulamin konkursowy, formularz zgłoszeniowy i inne, prosimy kliknąć tutaj.

Patronat honorowy:

Patronat medialny: