Cennik

Bilety

Poza sezonem turystycznym od listopada do marca obowiązuje bilet ulgowy w cenie 12 zł oraz rodzinny – 38 zł

Bilety niedzielne

obowiązują od czerwca do sierpnia

Karnety

Zachęcamy do nabywania karnetów!

To świetna propozycja dla stałych bywalców naszego Muzeum. Karnet uprawnia do całorocznego zwiedzania skansenu oraz uczestnictwa w imprezach plenerowych, począwszy od dnia jego nabycia. Nie obejmuje on warsztatów oraz koncertów.

Istnieje możliwość zakupu biletów on-line. Regulamin sprzedaży dostępny jest pod tym linkiem.

• dla dzieci do 7. roku życia
  • dla wszystkich w każdy poniedziałek będący dniem roboczym (W przypadku gdy poniedziałek jest dniem świątecznym, dniem bezpłatnego wstępu do Muzeum jest kolejny dzień roboczy następujący po tym święcie.)

Honorujemy posiadaczy Karty Dużej Rodziny, oferując 50% zniżki na bilety. Jeśli przysługuje Wam ulga, prosimy o okazanie przy kasie imiennej karty.

Usługi

• opłata za oprowadzanie przewodnickie – 100 zł
  • opłata za oprowadzanie w języku angielskim – 150 zł
  • opłata za oprowadzanie w języku ukraińskim – 130 zł

W poniedziałki usługa zwiedzania z przewodnikiem jest niedostępna.